timecamp-full-logo

TimeCamp to narzędzie, które pozwala na dokładne monitorowanie i analizowanie czynności wykonywanych na komputerze, prowadzące do optymalizacji czasu pracowników. TimeCamp pozwala firmom sprawdzać czy komputery pracowników są odpowiednio wykorzystywane. Każda firma, która wyeliminuje wykorzystanie komputerów w pracy do celów prywatnych, może oczekiwać na znaczne zwiększenie zysków firmy.

TimeCamp to elastyczna i łatwa do wdrożenia aplikacja, która powoduje że monitorowanie czasu spędzanego przed komputerem staje się przyjemne i wciągające. Monitorowanie odbywa się automatycznie, bez potrzeby jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkownika, co powoduje, że ludzie są bardziej skupieni i zaangażowani w wykonywaną pracę.
2
Prosty akt monitorowania czasu, może znacząco podnieść efektywność pracy.

Dzięki wykorzystaniu oferowanych przez firmę produktów przedsiębiorstwa uzyskają:

  • Obniżenie wykorzystania komputera do celów prywatnych.
  • Maksymalizację efektywności zespołów.
  • Zmniejszenie ryzyka wycieku poufnych danych z firmy.
  • Dostęp do jednego centralnego miejsca do ewidencji czasu pracy dla całej firmy.

Usługę możesz uruchomić na dowolnym urządzeniu, niezależnie czy opartym na Windows, Androidzie czy iOS. Jeśli korzystasz z aplikacji do zarządzania zadaniami takimi jak trello, asana, github, jira, podio – jesteśmy z nimi bezpośrednio zintegrowani. Spis wszystkich integracji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

A jeśli jej nie ma, zawsze możesz użyć softów zapinających , jak na przykład Zapier.

Projekt TimeCamp zakwalifikował się jako jeden z 20 najciekawszych startupów ze wschodniej Europy do udziału w konkursie Mini Seedcamp Warsaw a większość klientów korzystających z oprogramowania zlokalizowanych jest w Stanach Zjednoczonych.

Kupon pozwala na skorzystanie ze 50% zniżki jednorazowo, niezależnie od wybranego planu i zakupów (może być zakup na 1 miesiąc lub na rok z góry) i niezależnie od liczby stanowisk.

Warunkiem jest po zarejestrowaniu się na naszym serwisie przesłanie kodu BLACK SANTA na maila marketing@timecamp.com – gdzie taka zniżka zostanie aktywowana a po zakupie wyłączana.

Maila można nadesłać do 31 grudnia 2016 r. i też w tym czasie będziemy je mogli aktywować na koncie.

Kup taniej TimeCamp