logo3

Amerykańska firma TemplateMonster powstała w maju 2002 roku jako niewielki zespół entuzjastów, którzy wierzyli w to, że szablony dla stron można sprzedawać. Historia tego projektu zaczęła się z tworzenia gotowych stron www, które mieli różny wygląd i proste funkcji. Na początku lat 2000 takie rozwiązania pozwoliło osobom z początkową wiedzą techniczną szybko stworzyć funkcjonalną stronę internetową. Co właśnie spowodowało do szybkiego wzrostu popularności serwisu i liczby dostępnych do pobrania produktów.

Na dzień dzisiejszy na stronie producenta można znaleźć więcej niż 26 000 szablonów dla różnych typów CMS i gotowych stron HTML. Ta liczba ciągle się zmienia, ponieważ stare szablony są usuwane z katalogu. Jeśli przeliczyć wszystkie stworzone templatki od czasu powstania firmy, to ich liczba wynosi 50000+ sztuk.

2016 rok stał rokiem dużych zmian dla firmy TemplateMonster. Po pierwsze, był odnowiony projekt polskojęzycznej wersji strony, dzięki czemu ona całkiem odpowiada anglojęzycznemu wariantu. Oprócz tego pojawiło się nowe logo główne i logo dla przedstawionych produktów w katalogu. Po drugie, były stworzone pierwsze motywy dla WordPress rozpowszechniane na licencji GPL. Ten typ licencji pozwala Państwu używać takie templatki do tworzenia dowolnej liczny stron www. Po trzecie, pojawili się uniwersalne szablony dla różnych typów CMS, które zawierają szereg opcji. Dzięki nim można stworzyć w pełni funkcjonalną stronę bez stosowania dodatkowych rozszerzeń.

Kupując szablon na stronie TemplateMonster użytkownik otrzymuje także:

pliki demo;

pliki PSD, pozwalające dostosować wybrane elementy pod siebie (w przypadku licencji GPL te pliki nie są udostępniane);

obrazki na start w wysokiej rozdzielności (w przypadku licencji GPL takie obrazki nie są udostępniane);

rozszerzoną dokumentację (w języku angielskim);

dodatkowe wtyczki i dodatki. Niektóre z nich są płatne, ale przy zakupie szablonu otrzymujecie je Państwo za darmo;

wsparcie techniczne dostępne 24/7.

Od 12 grudnia  do 6 stycznia w ramach akcji „Black Santa” można kupić dowolny Premium szablon na stronie TemplateMonster Polska ze zniżką 30%! Dlatego należy użyć specjalny promokod i Promokod BlackSantaPL -35% na wszystkie szablony

Promokod: BlackSantaPL

 

Klinij i skorzystaj z oferty!